Apmācība un kontaktu veidošana

Picture 022Ikmēnesi inkubatora uzņēmumiem ir iespēja piedalīties dažāda veida apmācībās un kontaktu veicināšanā.

Katru mēnesi tiek rīkoti tīklošanas semināri, kuros iespējams dzirdēt dažādas tēmas, kas ir noderīgas uzņēmējdarbības attīstībai un jaunu ideju realizācijai.

Sākot no 2009. gada seminārus ir vadījuši gan inkubatora uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, gan sabiedrībā zināmi lektori, tādi kā Aiva Vīksna, Zane Smilga, Juris Grišins, Rolands Ozoliņš, Gundars Dilba, Normunds Apinis, Andris Valerts, Artūrs Mednis, Jānis Ozers, Antra Veļķere, Nikita Kellermans, Rolands Laķis, Uldis Šliters, Marta Rībele, Inese Apse - Apsīte, Aigars Ruņģis. 


Semināru ietvaros tiek veidota komunikācija starp inkubatora uzņēmumiem, lai tie savā starpā izveidotu labu komunikāciju, kas noder ikdienā atrodoties inkubatorā. 


2011 11 03 Valmiermuiza 055


Sākot no 2011. gada nogales 1 reizi ceturksnī tiek rīkots izbraukuma seminārs, kura laikā ir iespēja gūt ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī gūt ieskatu kādā no ražošanas procesiem. 


Lai atvieglotu aizņemtos cilvēkus, kas vēlas  verot semināru, bet dažādu iemeslu dēļ nav iespējams tikt, piedāvājam semināru tiešraides. Semināru translāciju ir iespējams vērot ar interneta starpniecību, semināra dienā apmeklējot www.magnus, kur pieejama saite, lai vērotu semināru.